Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Blog ślubny >> Kupujemy suknię ślubną w okolicach Katowic


Kupujemy suknię ślubną w okolicach Katowic

2018-05-21

Jeżeli właśnie szukasz swojej sukni ślubnej i odwiedzałaś już prawie wszystkie salony ślubne w Katowicach i na całym śląsku to mam dla Ciebie kilka wartościowych rad. Jestem przekonana, że dzięki nim poszukiwania staną się czystą przyjemnością, a suknia, która wybierzesz faktycznie będzie kreacją Twoich marzeń. Na co więc zwrócić szczególną uwagę? Odkryj już teraz 7 wskazówek i poczuj się zupełnie wyjątkowa.

Zaczynamy więc od rzeczy najważniejszych.

1. Research Sukienek

Zanim jeszcze wybierzesz się do salonu na przymiarki zapoznaj się z fasonami sukien ślubnych w Internecie. Dowiedź się jakie suknie najlepiej pasują do Twojej sylwetki. Zobacz najnowsze trendy, a te które wpadną Ci w oko zapisz na telefonie. To będzie bardzo cenne podczas wizyty w salonie. W ten sposób od razu będziesz mogła zrobić wstępna selekcję i skupić się tylko na modelach, które Cię najbardziej interesują.

Foto: www.suknieidodatkislubne.pl

2. Twój osobisty styl

Do wyboru sukni możesz podejść na dwa sposoby – suknia może być przedłużeniem Twojego stylu, wyrażać Twoją naturalną osobowość, lub mieć zupełnie inny styl niż to, co nosisz na co dzień. W ten sposób możesz podkreślić wyjątkowy charakter tego jedynego w życiu dnia. Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz – najważniejsze, byś czuła się w niej sobą. Spojrzała w lustro i pomyślała, „Tak! To ta suknia”.

3. Kolor sukni ślubnej

Zgodnie z tradycją suknia ślubna powinna być biała. Tego nie będziemy kwestionować. Jeżeli jednak możesz odejść nieco od konwenansu to warto zapoznać się ze wszystkimi możliwościami. Obecnie mamy znacznie większy wybór koloru sukni. Najbardziej znane to oczywiście: ecru, szampan, ivory, a ostatnio także bardzo modny róż i brzoskwinia. Prawdą jest, że kolor sukni warto dopasować do Twojego typu urody i karnacji. Przymierz więc suknie we wszystkich odcieniach i sprawdź, co do Ciebie najbardziej pasuje.

4. Suknia ślubne z trenem czy bez?

W salonie często stanowi to duży dylemat dla przyszłych mężatek.
– „Tren wygląda pięknie w kościele, a czy później nie będzie mi przeszkadzał podczas wesela?” Takie pytanie często się pojawia. Obecnie treny uszyte są z tiulu i koronki. Są lekkie i zwiewne, po ceremonii można je łatwo podpiąć i nie przeszkadzają podczas wesela. Polecam więc swoim klientkom suknie z trenem! Podczas wejścia do kościoła idący za Tobą tren dodatkowo uświetni tą chwilę i będzie nieoceniony na późniejszej sesji fotograficznej.

5. Z Kim najlepiej wybierać suknię?

Nie zabieraj ze sobą zbyt dużej widowni. Na poszukiwania najlepiej wybrać się z dwoma lub trzema zaufanymi osobami. Zaproś mamę, siostrę, babcię lub najlepszą przyjaciółkę. To idealna obsada jurorska, która rzetelnie i szczerze CI doradzi. Uwierz, że zbyt wiele osób wprowadzi zbędny zamęt w Twojej głowie i zagłuszy Twoje prawdziwe potrzeby. To Ty musisz być pewna! Pozostałe osoby mogą jedynie doradzić.

6. Przygotowana na przymiarki

Przyjdź na przymiarki przygotowana! załóż cielistą bieliznę i biustonosz z odpinanymi ramiączkami. Pozwoli to na najlepsze dopasowanie sukni już podczas mierzenia. Jeżeli wszystko będzie do siebie pasować, to łatwiej będzie osiągnąć efekt bliższy końcowemu. To pozwoli na większą pewność i mniej niespodzianek.

7. Który salon wybrać

Warto wybrać suknię w renomowanym salonie. Ocen miejsce i zwróć szczególną uwagę na obsługę. To właśnie w tym miejscu i z tymi osobami będziesz przygotowywać tą wymarzoną kreację. Obsługa salonu musi służyć wsparciem i zapewnić miłą atmosferę. Dzięki temu wybór i dopasowania będą niesamowitą przygodą wartą wspomnień! Upewnij się, że wybrałaś salon godny zaufania. Przed wizytą sprawdź koniecznie opinie . Powinnaś wybrać ten, który polecają przyjaciółki, znajome i inne Panny Młode. W takich chwilach po prostu powinnaś być w dobrych rękach!

Foto: Suknie i Dodatki Ślubne

Tak to ta suknia, w niej pójdę to ślubu!

Jest to zbiór informacji, który tworzyłam na podstawie praktyki i rozmów z setkami Panien Młodych. Jestem przekonana, że te 7 wskazówek pozwoli Ci dobrze wybrać suknie Twoich marzeń. Pamiętaj to Twój dzień i warto byś zadbała, by wszystko poszło tak, jak sobie to zaplanowałaś. Życzę Ci właśnie tego i oby ten dzień był wspaniały i niezapomniany.