Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Blog ślubny >> Love.


Love.

2017-07-02

Jak śpiewali Beatlesi „All you need is love”. Warto posłuchać klasyków muzyki i na wesele zamówić napis LOVE, który podkreśli swoją urodą wagę tego szczególnie dla Was ważnego dnia. Bo przecież to miłość Was połączyła, to dzięki niej zdecydowaliście się pobrać i macie ambicję pielęgnować do uczucie „aż do śmierci”. Napis, z podświetlanymi literami, doskonale wpasuje się w wystrój każdej sali weselnej. Ustawiony np. przed stołem prezydialnym, będzie doskonałym podkreśleniem tego, co Was łączy. Love sprawi, że sala weselna zyska niepowtarzalny klimat, szczególnie gdy przyciemnicie światło

Specyficzny neon sprawdzi się jednak nie tylko podczas zabawy na sali weselnej, ale może także okazać się świetnym rekwizytem podczas sesji zdjęciowej. Love definiuje to, co Was łączy. Patrząc na zdjęcia z tym napisem, będziecie przypominać sobie Waszą miłość z początków małżeństwa. To świetna pamiątka.

Love można także ustawić przed salą weselną, w miejscu, w którym i Wasi goście będą mogli się z nim fotografować. Zdjęcia, czy to poważne, czy te szalone, na tle kolorowego neonu będą wyglądać niesamowicie.

Firmy, które wynajmują napis, znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce kwiaty/dekoracje oraz atrakcje.


Tekst: Patrycja Żurek redaktorzurek.pl/


Zobacz również:

 Ścianka kwiatowa na weselu

 Atrakcje weselne - cz.2

 Najważniejszy z wieczorów - wieczór panieński