Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Blog ślubny >> Małopolskie Targi Ślubne


Małopolskie Targi Ślubne

2018-10-17

Małopolskie Targi Ślubne to najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne wydarzenie związane z branżą ślubną w Małopolsce. Wydarzenie to od ponad 20 lat wspiera przyszłe Pary Młode wkraczające na nową drogę życia, pomagając im w ślubnych przygotowaniach. Najbliższa 34. edycja odbędzie się 8-9 grudnia w Centrum Targowym Chemobudowa. Znajdziecie tutaj najnowsze kolekcje sukien ślubnych i garniturów, oferty restauracji, hoteli, pałaców czy sal weselnych. W jednym miejscu będziecie mogli wybrać obrączki, tort, alkohol, fotografa, dekoracje, samochód do ślub, a także dodatkowe atrakcje, takie jak fotobudka, mobilny bar czy animatorów zabaw dla dzieci.

Wszystko, czego potrzebujesz na swoim ślubie! 

Małopolskie Targi Ślubne na ul. Klimeckiego to najważniejsze wydarzenie ślubne w regionie. Podczas targów załatwicie praktycznie wszystkie sprawy związane z organizacją wesela. Swoje oferty zaprezentuje blisko 200 wystawców. Każdy z nich przygotowuje na tę okazję specjalne oferty. Na Targach będziecie mogli skorzystać z rabatów i wyjątkowych okazji na przyjęcia zaplanowane na rok 2019, 2020 czy nawet 2021 roku.

Gdzie wesele?

Wyłącznie 8 i 9 grudnia będziecie mieli okazję porównać w jednym miejscu oferty kilkudziesięciu lokali na wesele, wśród nich znajdą się hotele, restauracje, dworki, pałace i domy weselne. To niepowtarzalna okazja do poznania szczegółów organizacji wesela, pakietów oraz cen.

Zespół czy DJ? 

Decyzja należy od młodej pary, ale Małopolskie Targi Ślubne mogą pomóc ją podjąć. Organizatorzy wydarzenia podtrzymują tradycję Przeglądu Zespołów Weselnych, podczas którego prezentuje się pięć grup muzycznych z najlepszymi hitami weselnymi. Przegląd odbywa się w godzinach 10:00-17:00 w specjalnie przygotowanej sali. Przegląd jest skonstruowany tak, by w ciągu jednej godziny móc przesłuchać na żywo wszystkich pięciu zespołów. Wśród Wystawców znajdą się kilka dodatkowych zespołów, a także DJ-e zarówno z żywymi instrumentami jak i solo. Wstęp na Przegląd Zespołów Weselnych jest w cenie biletu!

Targi Alternatywne vs Tradycyjne

Dla najbardziej wymagających organizatorzy przygotowali Strefę Alternatywną, w której znajdziecie niebanalne rzeczy i usługi, które wprawią w zachwyt Waszych gości weselnych.

Wesele ze smakiem

Nowość! Strefa Smaków. Jest to przestrzeń, w której Wystawcy przygotowali wyjątkowe smaki wzbogacające przyjęcia weselne. Znajdziecie w niej oryginalne alkohole i napoje, czy rozmaite słodkości. Zaskoczycie swoich gości niebanalnym podejściem oraz smacznym poczęstunkiem.

34. Małopolskie Targi Ślubne 

Targi odbędą się w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków już 8 i 9 grudnia. Start o godz. 10:00. Na hali dostępna będzie restauracja, a na zewnątrz strefa food trucków.

Bilety w przedsprzedaży są już dostępne tutaj w cenie od 15 zł. W dniu targów bilety będą do kupienia w kasach w cenie 20 zł. Na Facebooku możecie dołączyć do wydarzenia

Więcej szczegółów znajdziecie na fanpage'u Targi Ślubne Kraków!