Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Blog ślubny >> Ślubne tablice rejestracyjne.


Ślubne tablice rejestracyjne.

2018-12-12

Na Śląsku, ale także w innych regionach Polski istnieje zwyczaj, że mijając samochód Pary Młodej, się trąbi. Na szczęście. Auto nowożeńców wyróżnia się spośród innych – zazwyczaj jest eleganckie oraz ustrojone. Tablice rejestracyjne to kolejny element, który pomoże dopełnić obrazu.

Oczywiście wszystko zależy od gustu Pary Młodej. Można pozostać przy klasycznych tablicach typu: Nowożeńcy, Państwo Młodzi czy Młoda Para. Jest to wybór bezpieczny. Poza tym reszta samochodów również może zostać wyposażona w podobne napisy, na przykład: Świadkowie, Rodzice, Goście weselni. Jednak coraz więcej osób decyduje się na wesołe rozwiązania. Może to być napis Help, Skazani na siebie, Game Over albo Koniec wolności. Popularna jest również Droga do raju albo Na zawsze.

Wiele zależy od tego, jak Państwo Młodzi podchodzą do tego wyjątkowego dnia. Śmieszne tablice na pewno rozluźniają nieco spiętą atmosferę, ale to nowożeńcy muszą wiedzieć, czy wpisują się w motyw przewodni ich wesela. Pewne jest, że tablice rejestracyjne są w chwili obecnej dostępne w wielu wariantach. Jeżeli Para Młoda ma własny pomysł, oczywiście może również z niego skorzystać. W końcu to od nich zależy, co chcą przekazać poprzez rejestrację.


 Tekst: Patrycja Żurek https://www.facebook.com/PatrycjaZurek2012/