Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Blog ślubny >> Spełniamy marzenia dzieci z kraju zniszczonego przez wojnę!


Spełniamy marzenia dzieci z kraju zniszczonego przez wojnę!

2018-08-20

W Republice Środkowoafrykańskiej (RCA) jest wiele dzieci, które muzykę mają we krwi. Niestety ich rodziców nie stać na edukację swoich pociech. Dodatkowo dzieciaki wciągane są w strefę wojny, która sieje zamęt w tym kraju.

Razem mamy szansę zmienić los dzieci!

W kraju ogarniętym wojną, zajęcia muzyczne pozwolą zapomnieć na chwilę o trudnych realiach codzienności, a w przyszłości dać szansę na pracę i utrzymanie rodziny.

Dlatego tworzymy pierwszą w RCA Szkołę Muzyczną dla dzieci - African Music School! Dyrektorem i pomysłodawcą szkoły jest polski misjonarz, kapucyn i muzyk br. Benedykt Pączka.

Wspaniale jest podarować komuś radość, ale i dzielić swoje szczęście z innymi! Podziel się swoim szczęściem, zbierz datki na swoim weselu i podaruj dzieciom radość!

Zamiast zwyczajowych kwiatów lub niechcianych prezentów poproś swoich gości o wsparcie w budowie i prowadzeniu pierwszej Szkoły Muzycznej w Republice Środkowej Afryki, w miejscu gdzie spełniają się marzenia dzieci z najbiedniejszych rodzin.

W zamian za to w podziękowaniu, dzieci z African Music School zaśpiewają Ci “sto lat” lub zagrają utwór ze specjalną dedykacją! dostaniesz także pamiątkowe zdjęcie do swojego rodzinnego albumu!

Jak to zrobić? Szczegóły znajdziesz tutaj: www.africanmusicschool.com w zakładce Radosny Darczyńca!

Przekonaj przyjaciół i znajomych, by zamiast kwiatów, które szybko więdną podarowali radość i spełniali marzenia dzieci z najuboższych rodzin!