Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - O nasO nas

Śląski Portal Ślubny to portal dedykowany parom, narzeczonym oraz wszystkim osobom zaangażowanym w planowanie oraz organizację ślubu bądź/i wesela z terenu województwa śląskiego. Pragniemy, aby nasza strona pomogła w zorganizowaniu tej jedynej w życiu oraz niepowtarzalnej uroczystości. Bardzo dobrze wiemy, ile czasu pochłania wybranie odpowiedniego miejsca, oprawy muzycznej, sukni ślubnej lub garnituru, kwiatów, dekoracji sali, dodatków czy fotografa. Wszystko w tym dniu musi być perfekcyjnie zgrane, tak by nie zakłócało przebiegu tak ważnej uroczystości. Nie zawsze jednak pary mają dostęp do niezbędnych dla nich informacji.

Właśnie z tą myślą tworzymy stale uaktualniany i obszerny katalog firm usługowych województwa śląskiego związanych z branżą ślubno-weselną. Zadbaliśmy o to, aby Śląski Portal Ślubny był czytelny oraz przejrzysty dla odwiedzających.

Nasze zalety:

  • Wyszukiwarka wyników została podzielona na kategorie, miejscowości i ceny,
  • Firmy zostały podzielone na 15 kategorii według branży tj. sala/restauracja, zespoły muzyczne/dj, fotografia/video, cukiernie, suknie ślubne, obrączki, samochody/busy i inne,
  • Każda oferta ma pełen opis usługi, dane teleadresowe i kontaktowe oraz galerię,
  • Wybrane ogłoszenia można dodać do schowka, aby wygodnie w każdej chwili do nich powrócić,
  • Strona jest responsywna, więc jest tak samo czytelna na dużym jak i na małym ekranie.

 

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy z naszym portalem firmy z terenu województwa śląskiego działające w branży ślubnej. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obejmuje:

Ogłoszenie Standardowe pozwalające na bezpłatną rejestrację, oraz na darmową emisję ogłoszenia, znajdującego się na osobnej podstronie. W tej opcji firma dostaje możliwość stworzenia pełnego opisu świadczonej usługi, podania swoich danych teleadresowych i kontaktowych oraz otrzymuje możliwość dodania 1 zdjęcia w galerii oraz 1 filmiku youtube.

Firmom zainteresowanym szerszą ofertą umożliwiamy przekształcenie ogłoszenia Standardowego w płatne ogłoszenie Promowane lub Wyróżnione.

Ślub oraz wesele to wyjątkowe wydarzenie, które wymagają nie tylko nakładów finansowych, ale również odpowiedniej oprawy. Na początku trzeba zdecydować o miejscu, które pomieści wszystkich gości, wybrać kapelę bądź dj-a oraz pomyśleć o ogólnym wystroju bądź tematyce tej uroczystości. Zazwyczaj w czasie przygotowań Para Młoda musi podjąć wiele decyzji, takich jak wybór strojów ślubnych i małych, takich jak kolor serwetek na stole, czy dekoracji na sali.

Jest ich tak wiele, że w natłoku zadań, niektóre kwestie po prostu umykają. Młodzi nierzadko czują się zmęczeni i przytłoczeni nadmiarem informacji. Wywołuje to u nich niepotrzebne napięcia oraz stres. Zwłaszcza, jeżeli w takiej chwili pojawi się wielu doradców, kierujących się własnym gustem i oczekiwaniami. Zazwyczaj nigdy nie wiadomo w takich chwilach, kto ma rację oraz co będzie najlepsze z punktu widzenia uroczystości.

Warto, aby decyzje na temat detali związanych z organizacją najważniejszego dnia w życiu były oparte na rzetelnej wiedzy. Właśnie dlatego w ramach naszego portalu zdecydowaliśmy się stworzyć i na bieżąco rozszerzać zbiór artykułów i porad związanych ze ślubem oraz rożnych ciekawostek. Ma być to baza wiedzy pomocna w przygotowaniach uroczystości i nie tylko. Pragniemy, aby osoby mające problem z podjęciem decyzji otrzymały profesjonalną oraz obiektywną informację na dany temat związany ze ślubem i weselem.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego portalu Śląski Portal Ślubny!!!