Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Ogłoszenie >> Skrzypce + organy + wokal 3 w 1 lub duet


Skrzypce + organy + wokal 3 w 1 lub duet

Dodaj do schowka

Informacje

NR ID Ogłoszenia: 602

Kategoria: ZESPOŁY MUZYCZNE/DJ

Adres:
Miejscowość: Bielsko-Biała


TERMINY W ŚRODKU TYGODNIA lub niedziela: cena do negocjacji.
Skrzypaczka, organistka - absolwentka PSM II stopnia w Katowicach. Zagram na ślubie na SKRZYPCACH i na ORGANACH wraz ze ŚPIEWEM (solo); a dla chętnych w DUECIE z wokalistką (lub np z harfistką, wiolonczelistką, z drugim skrzypkiem). (Na organach utwory a także wszystkie części Mszy Św. bez dodatkowych opłat, jeżeli z jakiegoś powodu nie gra organista z parafii - do ustalenia z księdzem lub z organistą)

8-letnie doświadczenie w grze w kościele na organach i na skrzypcach, 2 lata prowadzenia scholi oazowej, śpiew w chórze, koncerty organowe i inne.
Podczas Mszy Św. wykonuję ok 3-5 utworów skrzypcowych (lub śpiewanych, np pieśni ślubne/religijne, poza śpiewem operowym - nie śpiewam głosem operowym) plus 2 uroczyste utwory organowe na wejście i wyjście (zwykle tradycyjne marsze weselne - wedle uznania), a dodatkowo dla chętnych gram na skrzypcach podczas życzeń pod kościołem dowolne utwory (ok 15 minut, gratis). Na ślubie cywilnym 3 utwory + podczas życzeń (repertuar dowolny, również rozrywkowy - propozycje wysyłam na maila, część takich utworów jest na mojej stronie w zakładce "Restauracja')

Współpracuję też z profesjonalną wokalistką, którą można dodatkowo zamówić za moim pośrednictwem (DUET I - kilka wspólnych nagrań na stronie) i z drugim skrzypkiem (DUET II - nagrania gdzie ja śpiewam i gram na organach) oraz z innymi muzykami (instrumenty: harfa, wiolonczela, altówka, trąbka, gitara...) (nagrania harfy i duetu harfa + skrzypce wysyłam na priv). Podpis wykonawców każdego utworu znajduje się w opisie filmów na YouTube (trzeba kliknąć w filmik) - pieśni wykonywane są przeze mnie lub przez wokalistkę.

Repertuar ślubny to zarówno klasyka (np Ave Maria), jak i inne utwory i pieśni na życzenie, jestem otwarta na propozycje Państwa Młodych (wystarczy np podesłać nuty lub po prostu link do YouTube z pieśnią/utworem, który się Państwu podoba, a opracuję go na wybrany skład instrumentalny). Możliwość również śpiewu z elementami chorału gregoriańskiego oraz śpiewu na 2 głosy.

Zachęcam do odsłuchania nagrań z mojej strony/kanału YouTube - tu w ogłoszeniu jest ograniczona ilość filmów do 12 (dlatego stopniowo wrzucam skróty kilka w jednym, a utwory w całości są na stronie - link w danych ogłoszenia, oraz na stronie wokalistki - na fb mamy wspólne posty i nagrania, link do fb również jest w danych ogłoszenia). Aby zobaczyć te 12 filmów, należy kliknąć strzałkę w dół - często dostaję pytania o nagrania lub np o adres e-mail; wszystko jest w ogłoszeniu po jego rozwinięciu :)

Śpiewamy też np po angielsku i po niemiecku - w przypadku ślubów dwujęzycznych jest możliwość dodania utworu w obcym języku za zgodą księdza, odpowiednim momentem jest zwykle zakończenie mszy, czyli przed marszem weselnym lub ewentualnie podczas wejścia Pary Młodej, podobnie jak w przypadku tzw utworów nieliturgicznych (czyli momenty poza Liturgią)

Możemy grać razem z parafialnym organistą, jeśli jest chętny do współpracy i jeśli jego poziom gry jest wystarczający (jednak wtedy repertuar ustalamy z reguły wspólnie z organistą i nie odpowiadamy za jego poziom gry). Jeśli nie, możemy grać same (również wszystkie części Mszy). Dość często organista potrafi zagrać części Mszy, ale nie potrafi zagrać utworów np Marsza Weselnego - wtedy mogę też zagrać same marsze itp a organista Mszę, wszystko jest do ustalenia.

Spośród wielu świetnych muzyków wyróznia nas indywidualny dobór repertuaru, nie tylko standardowego, autorskie aranżacje pieśni religijnych/oazowych/ślubnych (na wokal + skrzypce i dodatkowo np na wiolonczelę, flet), stały kontakt telefoniczny/fb w razie potrzeby, pomoc w dogadaniu się z organistą i księdzem, szczególnie jeśli są problematyczni (wymagam kontaktu z nimi, aby nie dopuścić do niedomówień) a przede wszystkim zaangażowanie w najpiękniejszy ślub każdej Pary Młodej, gdyż jako osoba bardzo wrażliwa na muzykę i takie wydarzenia jak ślub, zwłaszcza po własnym ślubie w zeszłym roku, po prostu przeżywam razem z Wami ten dzień :) Mi też zależy, by było jak najpiękniej :)

Dokładny koszt ustalam indywidualnie w zależności od terminu i dojazdu. Piątki i soboty z reguły 300-350 zł, inne dni ok 300 zł.

Duety około 600 zł w zależności od dojazdu (ta cena nie dotyczy duetu z harfą)

Przy zapytaniach o wolny termin bardzo proszę o podawanie daty wraz z GODZINĄ ślubu i MIEJSCA uroczystości (wraz z nazwą parafii).

***Możliwość zamówienia składu 2- do 4-osobowego na grę w restauracji podczas obiadu/życzeń/wesela/koncerty: skrzypce/wokal, pianino i wiolonczela, muzyka filmowa, klasyczna i instrumentalne aranżacje piosenek rozrywkowych, a także skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym podkładem z DJ-em. Nagrania na mojej stronie (link na samym dole ogłoszenia) w zakładce "Restauracja", ponieważ tutaj nie mam już miejsca na kolejne nagrania***

[I speak English]

OPINIE

brak

Słowa kluczowe

  • skrzypce
  • ślub
  • Śląsk
  • oprawa muzyczna ślubu Katowice

Podobne ogłoszenia

POPARZENI BIGOSEM - Innowacyjni wodzireje! Będzin ZESPOŁY MUZYCZNE/DJ

Witajcie! Innowacyjni wodzireje POPARZENI BIGOSEM - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! ...

SCHOWEK
Zespół Fortis - Sandra & Wojtek - Duet na Twoje Wesele Cieszyn ZESPOŁY MUZYCZNE/DJ

Zespół Muzyczny Fortis - tu tradycja styka się z nowoczesnością. Szukasz zespołu na wesele, któr...

SCHOWEK
Zespół CREO Katowice ZESPOŁY MUZYCZNE/DJ

Jesteśmy duetem, który od ponad dekady przygotowuje imprezy okolicznościowe oraz muzykę na wesela. N...

SCHOWEK
Harfa na ślubie Katowice ZESPOŁY MUZYCZNE/DJ

Jeśli szukasz niepowtarzalnej i poruszającej oprawy muzycznej na swój ślub, to harfa z pewnością spe...

SCHOWEK