Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Ogłoszenie >> Magiczne ujęcia - Fotografia ślubna


Magiczne ujęcia - Fotografia ślubna

Dodaj do schowka

Informacje

NR ID Ogłoszenia: 842

Kategoria: FOTOGRAFIA/VIDEO

Adres:
Miejscowość: Częstochowa

Media Społecznościowe


Szukacie fotografa, który w niepowtarzalny sposób uwieczni najważniejszy dzień Waszego życia? Kogoś kto fotografuje z pasją i będzie robił wszystko, by uwiecznić na zdjęciach Wasze emocje: od zaskoczenia po łzy szczęścia?

Będzie mi bardzo miło, jeśli powierzycie w moje ręce tak ważne zadanie, jak fotografowanie Waszego ślubu. Uwielbiam emocje, które towarzyszą temu wydarzeniu :) W mojej pracy stawiam na jakość, a obróbkę do każdego ślubu dobieram indywidualnie tak, aby jak najlepiej oddać klimat ślubu :) Ceny reportażu ślubnego kształtują się między 1500 a 3500 zł. Dla szczególnie wymagających, którzy nie chcą stracić ani jednej z wyjątkowych chwil, oferuję również drugiego fotografa – we dwoje nie przegapimy żadnego ważnego momentu. Dostępne są 3 Pakiety, które podlegają modyfikacji na życzenie.

Na co dzień działam w okolicach Częstochowy. Jeśli organizujecie ślub poza „moimi okolicami” i chcecie, bym Wam towarzyszyła, to jest to oczywiście możliwe, zaznaczam jednak, że w dalsze lokalizacje dojeżdżam wyłącznie za dodatkową opłatą. W większości przypadków potrzebuję noclegu :) Bez dodatkowych kosztów dojeżdżam do 50 km od Koniecpola ????

Jeśli planujecie nietypowy ślub lub plener - koniecznie mi o tym napiszcie :) Odpisuję na wszystkie wiadomości, więc jeśli w ciągu 48h nie otrzymacie odpowiedzi, proszę o ponowny kontakt.
Zachęcam do obejrzenia zdjęć reportażowych oraz plenerowych, które pokazują mój styl. W zakładce "Historie" na mojej stronie albo na Facebooku znajdziecie sesje ślubne oraz przykładowe reportaże. Można też najpierw umówić się na sesję narzeczeńską, abyście mogli poznać mój styl pracy, do czego gorąco zachęcam ♥

OPINIE

brak


Podobne ogłoszenia

Martyna Kowalewska - Fotografia Ślubna Jaworzno FOTOGRAFIA/VIDEO

Moje fotografie to połączenie Waszych emocji i sztuki kadrowania. I obopólna radość, bo serce włożo...

SCHOWEK
Łukasz Holisz Fotografia Bielsko-Biała FOTOGRAFIA/VIDEO

Witam Serdecznie :) Polecam swoje usługi w zakresie: FOTOGRAFII ŚLUBNEJ : Śluby jednodniowe lub ...

SCHOWEK
Emocje Chwile Radość Moment - Fotografia Ślubna - Kamil Pawlik - Katowice FOTOGRAFIA/VIDEO

Słowa nie oddadzą tego co jest w obrazie ukryte. Wejdź na stronę www.kamilpawlik.com i zobacz, to cz...

SCHOWEK
Kamerzysta/Filmowanie/Video Częstochowa FOTOGRAFIA/VIDEO

Nowoczesne filmowanie bezlusterkowcami, wysoka jakość,kreatywny operator ze świeżym spojrzeniem na f...

SCHOWEK