Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Wydarzenia >> Targi Ślubne Boho Weddings I 15 marzec 2020 I Szyb Wilson Katowice I ZMIANA TERMINU


Targi Ślubne Boho Weddings I 15 marzec 2020 I Szyb Wilson Katowice I ZMIANA TERMINU

2020-03-06

"W związku z dynamiczną sytuacją związaną z koronawirusem podjęliśmy decyzję, aby przełożyć wiosenną edycję boho weddings - targi ślubne | Katowice, Szyb Wilson, 15 marca na najbliższy możliwy termin.

W tym momencie nie możemy podać dokładnej daty - prosimy Was o śledzenie informacji, które na bieżąco będziemy umieszczać na naszych kanałach.

Życzymy wszystkim zdrowia

zespół targów ślubnych boho weddings"


Zapraszamy na Boho weddings - targi ślubne. To wyjątkowe wydarzenie, którego pierwsza edycja odbędzie się w Katowicach w Szybie Wilson. 


 

Boho weddings powstało z miłości do naturalnego, niewymuszonego piękna. Cel prześwięcający nadchodzącemu wydarzeniu to zebranie kwintesencji boho w jednym miejscu i pokazanie jego piękna przyszłym Parom Młodym. Boho weddings mają być różnorodne, tak, aby przyszli Nowożeńcy mogli znaleźć wszystko czego potrzebują w przygotowaniach do najważnijeszego dnia.

Wśród wystawców spotkacie projektantów zwiewnych, koronkowych sukienek, ciekawych jubilerów, florystów tworzących małe cuda, wedding plannerów o szczególnej wrażliwości. Dekoratorów o niekonwencjonalnym spojrzeniu, właścicieli oryginalnych obiektów oraz sal weselnych, zespoły muzyczne umiejące oddać klimat boho. Fotografów oraz filmowców, którzy zatrzymują czas w pięknych kolorach i kadrach. Fotobudki pełne oryginalnych dodatków. Cukiernie z pysznymi wypiekami, klimatyczne bary. Fryzjerów, makijażystki, barberów, producentów mody męskiej i obuwia ślubnego. Producentów boho dodatków oraz innych usługodawców wpisujących się w klimat  targów.

Targi Boho Weddings w Katowicach odbędą się po raz pierwszy, jednak jest to kolejna lokalizacja wydarzenia, które organizowane jest również w stolicy Małopolski. 


Targi ślubne BOHO WEDDINGS

KIEDY: termin w trakcie ustalania

GDZIE: Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1, Katowice  - WSTĘP WOLNY

Wydarzenie:  http://bit.ly/bw-katowice1503


kontakt@bohoweddings.co   

KINGA 691 159 982

DOMINIKA 516 861 908 

IZA 507 288 582