Śląski Portal Ślubny - reklamuj swoją firmę za darmo!


Jesteś tutaj - Wydarzenia >> Targi Ślubne Wedding – PGE Narodowy 19-20.10.2019.


Targi Ślubne Wedding – PGE Narodowy 19-20.10.2019.

2019-10-15

Najliczniej odwiedzane targi ślubne w Polsce! Największa ślubna inspiracja sezonu!

Kto planuje ślub, proszony jest o zakreślenie sobie w kalendarzu 19-20 października 2019 – widzimy się na PGE Narodowym !!!

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej,  oddzielając się jednocześnie grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie.

Podczas dwudniowego święta dla planujących ślub Targi Ślubne Wedding zaprezentują - ponad 200 wystawców, ekskluzywne kolekcje polskich i światowych projektantów na sezon 2020, warsztaty i panele dyskusyjne z ekspertami z różnych dziedzin m.in. z Ewą Zakrzewską – stylistką, ekspertem mody ślubnej XXL i założycielkami pierwszej w Polsce szkoły dla panien młodych i wedding pannerów The Bride School. Pokaz dekoratorski - powstawanie scenografii na żywo.

Premierowe pokazy mody ślubnej na sezon 2020  znanych i nieznanych dotąd marek i projektantów poprowadzi Rafał Maślak – Mister, juror, model i bloger modowy. Specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf  Żora Korolyov. W pokazach zobaczymy  najnowszą kolekcję sukien ślubnych MACIEJ ZIEŃ  WEDDING COLLECTION polskiego czołowego projektanta, baśniowe i niecodzienne  suknie międzynarodowej gwiazdy sceny sukien ślubnych FAIRY TAILOR z Wilnanowość na rynku polskim, zjawiskową kolekcję marki AGORA CELEBRATION  polskiej marki z Wrocławia,  istniejącej od ponad trzech pokoleń, cenionej  w Polsce i zagranicą – znanej m.in. w Niemczech, Francji, Holandii, Grecji, Australii czy USA. Swoje najnowsze ekskluzywne kolekcje zaprezentują również marki: MADAM SHEARS, VIE DE CHÀTEAU ATELIER, ADRIA, MAVI, NULI, WHITE ANGEL EXCLISIVE, COLLINTER, ANNA SARNOWSKA, JOSH WEDDING, WARSAW POET.

Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół. W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski i ich bliskich, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela. Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i około ślubnej dzieje się wiele!

Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestrzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym. Na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie, korzystać ze specjalnej strefy urody i strefy inspiracji.

Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wyjątkowo wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów z cennymi nagrodami, niespodzianek i upominków.

Do zobaczenia !
www.targislubnewedding.plZdjęcia: materiały prasowe Targi Ślubne Wedding